Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
poniedziałek, 01 sierpnia 2016
Generalnie ten tekst będzie trochę na przekór. Trudno tak do końca mi się zdecydować, bo oba miejsca – zarówno Sankt Moritz, jak i Livigno bardzo mi się podobają. Jednak z racji tego, że byłem już w obu, mogę je do siebie porównać. Jeśli zastanawiacie się nad treningami w którymś z nich, może ułatwię trochę Wam wybór. Oba są wspaniałe, ale każde z tych miejsc ma trochę inne atuty.

23:59, yellon
Link
piątek, 29 lipca 2016
Tak jak pisałem ostatnim razem, w połowie lipca rozpocząłem kluczowy etap moich przygotowań do startu w Rio de Janeiro. Trzeba było pojechać gdzieś w góry, więc szukałem jakiegoś sensownego miejsca na ponaddwutygodniowy pobyt na znacznej wysokości nad poziomem morza...
wtorek, 19 lipca 2016
Dość długo nie pisałem co u mnie, ale powoli nadrabiam zaległości. Mam wreszcie więcej czasu, więc teraz zamierzam wrócić do regularnego blogowania. Będę również relacjonował tutaj moje ostatnie przygotowania, a także sam wyjazd do Rio. Zaglądajcie regularnie! ;)
piątek, 01 lipca 2016
W piękną słoneczną sobotę odbyły się mistrzostwa naszego pięknego nadwiślańskiego kraju. To znaczy mistrzostwa zaczęły się już w piątek, ale organizatorzy na sobotę rano zaplanowali sobie chód na 20km, w którym miałem wątpliwą przyjemność wziąć udział. Zdobyłem co prawda srebrny medal, który bardzo szanuję, ale mam niedosyt, bo złoto było na wyciągnięcie ręki. Wszystkim plany na dobre wyniki pokrzyżowała pogoda. Ale po kolei.

10:45, yellon
Link
środa, 22 czerwca 2016
Oto kolejna porcja tekstów, które udało mi się opublikować w ostatnim czasie. Może zaciekawi was jakiś temat.
wtorek, 21 czerwca 2016
Tak jak pisałem ostatnim razem, przed Mistrzostwami Polski w Lekkiej Atletyce (które w tym roku gości Bydgoszcz) wybrałem się na mój trzeci obóz treningowy w tym roku. W marcu byłem na Majorce, w kwietniu w Spale, a teraz pojechałem do Ulanowa, gdzie potrenowałem solidnie razem z Grzegorzem Sudołem. Oto, jak przebiegały moje przygotowania.

23:58, yellon
Link
sobota, 04 czerwca 2016
Po raz kolejny w tym roku spróbowałem wykonać minimum olimpijskie podczas zawodów IAAF Race Walking Challenge, które odbyły się 28 maja w La Corunie w Hiszpanii. I po raz kolejny próba zakończyła się niepowodzeniem. Ale walczę dalej.

Tagi: La Coruna
01:16, yellon
Link
stat4u