Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
poniedziałek, 19 września 2016
Do końca września mam zaplanowane starty, więc cały czas trenuję i utrzymuję formę w gotowości. Głównym celem są zawody w Chinach na koniec miesiąca, dlatego tam koncentruję swoje myśli. Czekają mnie 4 dni startów dzień po dniu, więc na pewno będzie ciężko, ale liczę, że końcówka będzie równie udana, co cały sezon.

23:59, yellon
Link
piątek, 02 września 2016
Codziennie jesteśmy straszeni przez przeróżne doniesienia medialne. Nie tylko sportowcy. Wszyscy. Czytając dowolny portal internetowy, przeglądając media społecznościowe, oglądając telewizję, słuchając radia. Ze wszystkich stron jesteśmy bombardowani negatywnymi informacjami, mającymi nas przestraszyć. To one każą nam zostać w domu, bo coś nam się stanie. Najlepiej chyba w ogóle nie wystawiać nosa spod kołdry. To właśnie z powodu tej nieustającej kampanii strachu postanowiłem ubrać w słowa kilka moich myśli związanych z zakończonymi nie tak dawno Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro. Chcę zwrócić Waszą uwagę na kwestię, która ostatnio staje się ważniejsza niż same wydarzenia, nie tylko sportowe. Na strach. Najgorsze jest to, że to rzeczywiście działa. Czy powinniśmy jednak poddawać się tym manipulacjom i we wszystko wierzyć?
wtorek, 30 sierpnia 2016
Dawno tu nie pisałem, bo kilka osób namówiło mnie, żebym po starcie sobie porządnie odpoczął od Internetu i całego tego wirtualnego świata. Długo nie trzeba było mnie namawiać, więc ostatnie dni w Rio i kilka dni po powrocie nic nie pisałem. Wracam jednak z nowymi siłami!

12:48, yellon
Link
środa, 17 sierpnia 2016
Z racji tego, że jestem jeszcze w Rio mam okazję zobaczyć co nieco i pooglądać jeszcze zawody. Igrzyska Olimpijskie są największym świętem sportu, a co najważniejsze oczy całego świata są skierowane na wszystkie dyscypliny, również te mniej popularne.

16:05, yellon
Link
wtorek, 16 sierpnia 2016
W dwa dni po starcie pojechałem na maraton kobiet, aby pomóc naszym zawodniczkom podając im napoje w punkcie odżywczym.

18:31, yellon
Link
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Startowałem wczoraj w moich drugich Igrzyskach Olimpijskich w życiu. Walczyłem do końca, poszedłem bardzo równo, wyprzedzałem rywali, więc ze swojego startu jestem zadowolony. W stawce 74 rywali zająłem 19 miejsce. Na pewno jest to też kolejne doskonałe doświadczenie, które zaprocentuje jeszcze w przyszłości.

12:34, yellon
Link
piątek, 12 sierpnia 2016
Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka, może jutro rano napiszę jeszcze coś więcej. W piąte o 19.30 czasu polskiego wystartuję w Igrzyskach XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro. Z racji tego, że mam sporo przygotowań do tego startu, nie mam zbyt wiele czasu, aby blogować, ale mimo wszystko kilka słów uda się zawsze dopisać.

04:45, yellon
Link
stat4u
zBLOGowani.pl