Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
wtorek, 09 sierpnia 2016
Dni w wiosce olimpijskiej mijają bardzo szybko. Oprócz treningów i posiłków trzeba zbierać siły, bo do startu coraz bliżej...

22:43, yellon
Link
poniedziałek, 08 sierpnia 2016
Dzisiaj wybrałem się na stadion treningowy, ponieważ w planie miałem ostatnie pobudzenie treningowe. Wyjazd minął sprawnie, a przy okazji poznałem kolejne ciekawe miejsce w Rio.

23:30, yellon
Link
Dni wyglądają tu dla mnie podobnie, ale nie da się ukryć tego, że coraz bliżej do mojego startu. Zostało mi już zalewie pięć dni do drugiego olimpijskiego występu, więc powoli odliczanie dobiega końca. Kolejny dzień spożytkowałem więc na tyle, ile się dało, by czas ten wykorzystać.

02:32, yellon
Link
sobota, 06 sierpnia 2016
Podróż do Rio minęła bez żadnego problemu. Nastawiałem się nawet, że będzie to długa i męcząca przeprawa, a było szybko i w miarę sprawnie. Na miejscu jest wszystko tak, jak się spodziewałem. Mimo straszących nas zewsząd opowieści wszystko jest podejrzanie dobrze, a warunki wystarczające. Oby tak było do samego końca.

23:47, yellon
Link
piątek, 05 sierpnia 2016
Dzisiaj miałem trochę spokojniejszy dzień (przynajmniej, jeśli porównywać go do poprzedniego). Z racji tego, że wylot do Rio miałem dopiero wieczorem, pospałem dłużej, by nabrać sił na długą podróż. Później załatwiałem ostatnie sprawy i w drogę. Ale po kolei.

21:47, yellon
Link
czwartek, 04 sierpnia 2016
Dzisiaj miałem przyjemność wziąć udział w drugim ślubowaniu olimpijskim w moim życiu. To bardzo doniosłe wydarzenie odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie 4 sierpnia o godzinie 16.

23:59, yellon
Link
środa, 03 sierpnia 2016
Wykonałem już ostatni mocny trening przed wylotem do Rio. Na szczęście wszystko idzie zgodnie z planem i cała praca treningowa wykonana w Livigno "oddaje" teraz po zjeździe z gór. Mam nadzieję, że tak już będzie do samego startu. Zostało już niewiele ponad tydzień.

22:45, yellon
Link
stat4u