Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
wtorek, 30 sierpnia 2016
Dawno tu nie pisałem, bo kilka osób namówiło mnie, żebym po starcie sobie porządnie odpoczął od Internetu i całego tego wirtualnego świata. Długo nie trzeba było mnie namawiać, więc ostatnie dni w Rio i kilka dni po powrocie nic nie pisałem. Wracam jednak z nowymi siłami!

12:48, yellon
Link
środa, 17 sierpnia 2016
Z racji tego, że jestem jeszcze w Rio mam okazję zobaczyć co nieco i pooglądać jeszcze zawody. Igrzyska Olimpijskie są największym świętem sportu, a co najważniejsze oczy całego świata są skierowane na wszystkie dyscypliny, również te mniej popularne.

16:05, yellon
Link
wtorek, 16 sierpnia 2016
W dwa dni po starcie pojechałem na maraton kobiet, aby pomóc naszym zawodniczkom podając im napoje w punkcie odżywczym.

18:31, yellon
Link
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Startowałem wczoraj w moich drugich Igrzyskach Olimpijskich w życiu. Walczyłem do końca, poszedłem bardzo równo, wyprzedzałem rywali, więc ze swojego startu jestem zadowolony. W stawce 74 rywali zająłem 19 miejsce. Na pewno jest to też kolejne doskonałe doświadczenie, które zaprocentuje jeszcze w przyszłości.

12:34, yellon
Link
piątek, 12 sierpnia 2016
Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka, może jutro rano napiszę jeszcze coś więcej. W piąte o 19.30 czasu polskiego wystartuję w Igrzyskach XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro. Z racji tego, że mam sporo przygotowań do tego startu, nie mam zbyt wiele czasu, aby blogować, ale mimo wszystko kilka słów uda się zawsze dopisać.

04:45, yellon
Link
wtorek, 09 sierpnia 2016
Dni w wiosce olimpijskiej mijają bardzo szybko. Oprócz treningów i posiłków trzeba zbierać siły, bo do startu coraz bliżej...

22:43, yellon
Link
poniedziałek, 08 sierpnia 2016
Dzisiaj wybrałem się na stadion treningowy, ponieważ w planie miałem ostatnie pobudzenie treningowe. Wyjazd minął sprawnie, a przy okazji poznałem kolejne ciekawe miejsce w Rio.

23:30, yellon
Link
stat4u
zBLOGowani.pl