Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
czwartek, 04 sierpnia 2016
Dzisiaj miałem przyjemność wziąć udział w drugim ślubowaniu olimpijskim w moim życiu. To bardzo doniosłe wydarzenie odbyło się w Centrum Olimpijskim w Warszawie 4 sierpnia o godzinie 16.

23:59, yellon
Link
środa, 03 sierpnia 2016
Wykonałem już ostatni mocny trening przed wylotem do Rio. Na szczęście wszystko idzie zgodnie z planem i cała praca treningowa wykonana w Livigno "oddaje" teraz po zjeździe z gór. Mam nadzieję, że tak już będzie do samego startu. Zostało już niewiele ponad tydzień.

22:45, yellon
Link
wtorek, 02 sierpnia 2016
Z racji tego, że zamierzam blogować w sierpniu codziennie, oto kilka nowości związanych z moimi przygotowaniami do Rio.

23:47, yellon
Link
poniedziałek, 01 sierpnia 2016
Generalnie ten tekst będzie trochę na przekór. Trudno tak do końca mi się zdecydować, bo oba miejsca – zarówno Sankt Moritz, jak i Livigno bardzo mi się podobają. Jednak z racji tego, że byłem już w obu, mogę je do siebie porównać. Jeśli zastanawiacie się nad treningami w którymś z nich, może ułatwię trochę Wam wybór. Oba są wspaniałe, ale każde z tych miejsc ma trochę inne atuty.

23:59, yellon
Link
piątek, 29 lipca 2016
Tak jak pisałem ostatnim razem, w połowie lipca rozpocząłem kluczowy etap moich przygotowań do startu w Rio de Janeiro. Trzeba było pojechać gdzieś w góry, więc szukałem jakiegoś sensownego miejsca na ponaddwutygodniowy pobyt na znacznej wysokości nad poziomem morza...
wtorek, 19 lipca 2016
Dość długo nie pisałem co u mnie, ale powoli nadrabiam zaległości. Mam wreszcie więcej czasu, więc teraz zamierzam wrócić do regularnego blogowania. Będę również relacjonował tutaj moje ostatnie przygotowania, a także sam wyjazd do Rio. Zaglądajcie regularnie! ;)
piątek, 01 lipca 2016
W piękną słoneczną sobotę odbyły się mistrzostwa naszego pięknego nadwiślańskiego kraju. To znaczy mistrzostwa zaczęły się już w piątek, ale organizatorzy na sobotę rano zaplanowali sobie chód na 20km, w którym miałem wątpliwą przyjemność wziąć udział. Zdobyłem co prawda srebrny medal, który bardzo szanuję, ale mam niedosyt, bo złoto było na wyciągnięcie ręki. Wszystkim plany na dobre wyniki pokrzyżowała pogoda. Ale po kolei.

10:45, yellon
Link
stat4u