Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
wtorek, 16 sierpnia 2016
W dwa dni po starcie pojechałem na maraton kobiet, aby pomóc naszym zawodniczkom podając im napoje w punkcie odżywczym.

18:31, yellon
Link
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Startowałem wczoraj w moich drugich Igrzyskach Olimpijskich w życiu. Walczyłem do końca, poszedłem bardzo równo, wyprzedzałem rywali, więc ze swojego startu jestem zadowolony. W stawce 74 rywali zająłem 19 miejsce. Na pewno jest to też kolejne doskonałe doświadczenie, które zaprocentuje jeszcze w przyszłości.

12:34, yellon
Link
piątek, 12 sierpnia 2016
Dzisiejsza notka będzie bardzo krótka, może jutro rano napiszę jeszcze coś więcej. W piąte o 19.30 czasu polskiego wystartuję w Igrzyskach XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro. Z racji tego, że mam sporo przygotowań do tego startu, nie mam zbyt wiele czasu, aby blogować, ale mimo wszystko kilka słów uda się zawsze dopisać.

04:45, yellon
Link
wtorek, 09 sierpnia 2016
Dni w wiosce olimpijskiej mijają bardzo szybko. Oprócz treningów i posiłków trzeba zbierać siły, bo do startu coraz bliżej...

22:43, yellon
Link
poniedziałek, 08 sierpnia 2016
Dzisiaj wybrałem się na stadion treningowy, ponieważ w planie miałem ostatnie pobudzenie treningowe. Wyjazd minął sprawnie, a przy okazji poznałem kolejne ciekawe miejsce w Rio.

23:30, yellon
Link
Dni wyglądają tu dla mnie podobnie, ale nie da się ukryć tego, że coraz bliżej do mojego startu. Zostało mi już zalewie pięć dni do drugiego olimpijskiego występu, więc powoli odliczanie dobiega końca. Kolejny dzień spożytkowałem więc na tyle, ile się dało, by czas ten wykorzystać.

02:32, yellon
Link
sobota, 06 sierpnia 2016
Podróż do Rio minęła bez żadnego problemu. Nastawiałem się nawet, że będzie to długa i męcząca przeprawa, a było szybko i w miarę sprawnie. Na miejscu jest wszystko tak, jak się spodziewałem. Mimo straszących nas zewsząd opowieści wszystko jest podejrzanie dobrze, a warunki wystarczające. Oby tak było do samego końca.

23:47, yellon
Link
stat4u