Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
poniedziałek, 19 grudnia 2016
Tradycyjnie już przedstawiam kilka najnowszych tekstów mojego autorstwa. Niech się dobrze czytają!
piątek, 25 listopada 2016
Na początek wytłumaczę się, dlaczego moje wpisy będą czasem podobne do tych, które zobaczyć możecie na Facebooku. Udzielam się już w kilku miejscach w sieci (na FB, Instagramie, Snapie, Twitterze itp.). Jednak to ciągle blog pozostaje dla mnie najważniejszym medium, więc tutaj teksty będą najpełniejsze, będę umieszczał najwięcej informacji, linków, zdjęć, a czasem i filmów, bo planuję uruchomić od nowego roku vloga. Wszystko, co poza blogiem możecie potraktować raczej jako „zajawkę” do głównego tekstu na blogu. I tego będę się starał trzymać. Nie mogę jednak zaniedbywać innych kanałów, żeby osiągać coraz większy zasięg, a tym samym wpływać na więcej ludzi. To tak słowem wyjaśnienia.
poniedziałek, 07 listopada 2016
Nadszedł czas, aby podsumować poprzedni sezon startowy. To zawsze dobra okazja, by przeanalizować udane starty, podsumować wyjazdy na obozy treningowe, przypomnieć sobie poznanych ludzi i ogólnie spędzony w tym roku czas. Sportowo było u mnie bardzo dobrze, więc tym bardziej wspominam ten czas bardzo pozytywnie.

01:20, yellon
Link
wtorek, 18 października 2016
Oto kolejna lista moich ostatnich artykułów, opublikowanych gdzieniegdzie w internecie oraz na papierze.
sobota, 15 października 2016
Ponieważ wróciłem do regularnego czytania (wreszcie mam więcej spokoju i czasu dla siebie), postanowiłem po raz kolejny podzielić się moimi opiniami o przeczytanych w tym roku książkach. Dawnom nie pisał tym, co przeczytałem, mam nadzieję, że nie zapomniałem moich wrażeń z tych książek, ale to co jeszcze pamiętam, napiszę, by myśli te nie uleciały całkiem. W tym wpisie opisuję książki: "Niewidzialne Granice" Kiliana Jorneta, "Social Media Start" Jasona Hunta, "Dieta i Trening" Katarzyny Biłous oraz "Urodzeni Bohaterowie" Christophera McDougalla. A więc do dzieła.
czwartek, 13 października 2016
Na początku października wybrałem się na obóz regeneracyjny do Centralnego Ośrodka Sportu Akademickiego w Wilkasach na Mazurach. Obóz został zorganizowany przez Zarząd Główny AZS dla zawodników AZS z różnych klubów w Polsce. Co prawda ciągle odczuwałem trudy zawodów w Chinach i nie mogłem na początku normalnie spać w nocy z powodu "Jet Lagu", ale wyjazd był bardzo udany i wspominam go rewelacyjnie.
sobota, 01 października 2016
Wczoraj wróciłem z ostatnich zawodów w tym sezonie. Nie były one tak udane, jakbym chciał, ale z drugiej strony trzeba docenić to, co udało mi się osiągnąć w tym sezonie wcześniej. Cały rok był bardzo udany i po prostu nie zdołałem dotrwać z formą tak długo. Po igrzyskach zaniedbałem też pracę na siłowni, stabilizację, więc sama końcówka moich startów była gorsza od oczekiwań. Pogubiłem się na pierwszym dniu w Chinach technicznie, ale walczyłem dalej i ukończyłem wszystkie cztery dni zawodów. To też sukces.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
stat4u
zBLOGowani.pl