Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
czwartek, 27 lipca 2017
Po około trzech tygodniach treningu we francuskim Font Romeu wróciłem do Polski i po jednym dniu spędzonym w domu pojechałem na Mistrzostwa Polski do Białegostoku, gdzie wystartowałem na dystansie 10 000m, zdobywając srebrny medal. A teraz została mi już „ostatnia prosta” przed mistrzostwami świata w Londynie. Tam będę reprezentował Polskę w chodzie na 20km już 13 sierpnia!
środa, 12 lipca 2017
Kelly’ego Starreta poznałem już jakiś czas temu dzięki jego bestsellerowym książkom, które zmieniły moje spojrzenie na wiele kwestii związanych z treningiem i mobilnością. To właśnie dzięki tym książkom, Kelly zyskał w Polsce i na świecie dużą popularność. Tym bardziej ucieszyłem się, że ten charyzmatyczny trener zawita do Polski, a ja będę miał okazję zobaczyć go na żywo.
czwartek, 06 lipca 2017
W najbliższą niedzielę, 9 lipca 2017 r. wystartuję na Diamentowej Lidze w Londynie w chodzie na dystansie jednej mili. Pisałem już o tym ostatnim razem, ale teraz chciałbym dodać do tego garść szczegółów i informacji statystycznych. Zapraszam gorąco!
wtorek, 20 czerwca 2017
W niedzielę 18 czerwca wystartowałem w Nowej Dębie podczas Mistrzostw Polski na 20km w Nowej Dębie. Nie zaliczę tego startu do udanych, ale gorsze starty więcej nas uczą, niż te udane. Robię więc dalej swoje i wyznaczam kolejne plany. W końcu za niecałe 2 miesiące mam Mistrzostwa Świata!
czwartek, 15 czerwca 2017
21 maja 2017 roku wystartowałem w Pucharze Europy w czeskich Podiebradach. Zawody ukończyłem na 23. miejscu, a Polska została drużynowo sklasyfikowana na 5. miejscu. Do medalu zabrakło nam tam zaledwie 7 punktów, więc mam duży niedosyt. Wróciliśmy na tarczy, więc nie ma się z czego za bardzo cieszyć. Ale jeszcze niejeden puchar przed nami. Może w końcu zrobimy to dobrze, tylko sami musimy się tym chyba zająć.

23:42, yellon
Link
piątek, 19 maja 2017
W niedzielę 21. maja odbędzie się Puchar Europy w chodzie sportowym. Więcej o zawodach napiszę po ich zakończeniu, ale już dziś zapraszam do śledzenia wyników i trzymania kciuków za naszych reprezentantów.
sobota, 29 kwietnia 2017
Mało ostatnio bloguję, bo i niewiele w kwietniu się u mnie dzieje. W minionym miesiącu byłem na badaniach biomechanicznych w Leeds w Wielkiej Brytanii i na zawodach IAAF Race Walking Challenge w Taicang w Chinach, ale nie zmobilizowało mnie to na tyle, bym napisał o nich od razu. Tą notką nadrabiam te zaległości. Wracam, by podsumować kwiecień i zaplanować maj. Wkraczam w kolejny etap.

01:20, yellon
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
stat4u
zBLOGowani.pl