Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
poniedziałek, 25 lutego 2019
Mam masę innych obowiązków, dlatego moje pisanie na blogu z każdym tygodniem (czy nawet miesiącem) stało się coraz mniej regularne. Znajduję w sobie jednak jeszcze jakieś pokłady motywacji, by do tego wrócić, dlatego nadszedł czas, by napisać, co u mnie. Przynajmniej w wielkim skrócie.
wtorek, 29 stycznia 2019
Próbowaliście kiedyś swoich sił w typowaniu wyników u bukmachera? Mnie się to nie zdarzyło, ale mam wśród znajomych osoby, które praktycznie co tydzień obstawiają kupony na mecze piłki nożnej, siatkówki, żużla, a nawet pojedynki bokserskie, tenisowe czy MMA. Kierowany ciekawością sprawdziłem, czy legalni bukmacherzy oferują coś również kibicom lekkoatletyki.

21:01, yellon
Link
środa, 17 października 2018
Zostałem mistrzem Polski na dłuższym chodziarskim dystansie, czyli 50 km i kończę tym samym mój dość długi sezon. To dla mnie bardzo pozytywny akcent, bo na halowych mistrzostwach byłem czwarty, na 20 km byłem szósty a tutaj wygrałem w swoim debiucie. Była moc!

00:00, yellon
Link
poniedziałek, 17 września 2018
Dawno nic nie pisałem, co nie znaczy, że nic się u mnie nie dzieje. Jak zwykle robię tysiąc (a może nawet milion) rzeczy na raz, choć jak widać jedną z nich nie jest regularne pisanie bloga. Postaram się poprawić, bo mam kilka nowych pomysłów, ale zobaczymy jak wyjdzie.

23:41, yellon
Link
środa, 18 lipca 2018
Podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w Taicang odbyło się niewielkie seminarium, na którym dyskutowano m.in. na temat wprowadzenia chipów we wkładkach do butów u chodziarzy. Technologie te mają funkcjonować już w przyszłym roku podczas mistrzostw świata w lekkiej atletyce w Doha. Poznajcie więcej szczegółów.
wtorek, 08 maja 2018
Oprócz ostatnio wydanej książki, zdarza mi się dalej pisać artykuły. Nadszedł czas na małe podsumowanie kolejnych moich publikacji, które można znaleźć w prasie i Internecie. Częstujcie się. :-)
niedziela, 29 kwietnia 2018
Niewiele mamy w Polsce dobrych książek o bieganiu. W ogóle książek biegowych jest u nas jest jak na lekarstwo, bo nawet tłumaczenia zagranicznych wydawnictw docierają tutaj późno albo nie wędrują nad Wisłę wcale. Dlatego też pojawiające się co jakiś czas kolejne pozycje wydawnicze stanowią szczególne wydarzenie na biegowym podwórku. I właśnie jedną z takich publikacji jest „Trening Mistrzów” – najnowsza propozycja Wydawnictwa Precjoza, opracowana wraz z moim udziałem.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
stat4u
zBLOGowani.pl