Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
niedziela, 29 kwietnia 2018
Niewiele mamy w Polsce dobrych książek o bieganiu. W ogóle książek biegowych jest u nas jest jak na lekarstwo, bo nawet tłumaczenia zagranicznych wydawnictw docierają tutaj późno albo nie wędrują nad Wisłę wcale. Dlatego też pojawiające się co jakiś czas kolejne pozycje wydawnicze stanowią szczególne wydarzenie na biegowym podwórku. I właśnie jedną z takich publikacji jest „Trening Mistrzów” – najnowsza propozycja Wydawnictwa Precjoza, opracowana wraz z moim udziałem.
wtorek, 24 kwietnia 2018
Ostatnie dni to dla mnie promocja mojej książki „Trening Mistrzów”, trochę odpoczynku od treningu i analiza przygotowań. Nie zostałem zakwalifikowany na zawody do Chin, więc obmyślam kolejne plany i marzenia na przyszłość. Tak szybko się nie poddam.

23:55, yellon
Link
sobota, 17 marca 2018
Po dobrze przepracowanej (treningowo i naukowo) Australii spędziłem niecałe dwa tygodnie w Polsce i wyruszyłem na kolejne zgrupowanie, tym razem do ciepłej Portugalii. Wygląda to tak, że wynajmujemy sobie tu mieszkanie i sami gotujemy, a poza tym normalnie trenujemy jak na obozie sportowym. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż mieszkanie w hotelu, bo masz ciszę i spokój, możesz zjeść to, na co masz ochotę, a poza tym panuje przyjemna atmosfera. Mieliśmy więc samodzielne gotowanie, pieczenie chleba i ciasta, mycie garów i robienie zakupów. A więc dużo fajnej zabawy i codziennie nowe pomysły. Daliśmy radę!

00:51, yellon
Link
wtorek, 06 lutego 2018
Komitet organizacyjny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio 2020 ogłosił w ubiegłą sobotę (3 lutego 2018 r.), że Międzynarodowy Komitet Olimpijski zatwierdził trasę rozgrywania konkurencji chodu sportowego podczas zbliżających się igrzysk w Tokio.

08:32, yellon
Link
niedziela, 07 stycznia 2018
Ostatnio nie pisałem nic nowego, ponieważ miałem ku temu powody. Z jednej strony nie mogłem pisać o treningu, bo nie mogłem trenować. Z drugiej zaś strony zacząłem pisać swoją pierwszą książkę, co pochłania większość mojego czasu, o czym w skrócie napiszę poniżej.

12:29, yellon
Link
poniedziałek, 27 listopada 2017
Tradycyjnie co jakiś czas podrzucam info, gdzie znajdziecie moje kolejne artykuły i o czym tam sobie teraz piszę. Byłem w Zakopanem przez ostatnie 2 tygodnie, a niebawem czeka mnie kolejnych kilka spraw, ale staram się nie zaniedbywać pisania i na pewno wkrótce gdzieś moje kolejne teksty się pojawią. A jak tylko znajdę trochę więcej czasu to i na blogu napiszę coś więcej, bo ostatnio zaniedbany stał się. Ale wróćmy do artykułów.
wtorek, 24 października 2017
Pod koniec września wystartowałem w ostatnich zawodach w tym sezonie – czterodniowym wyścigu dookoła jeziora Taihu. Później zaplanowałem dość aktywne roztrenowanie, kiedy odpocząłem po trudach poprzedniego sezonu i powoli wracam do treningów (i przy okazji blogowania).

Tagi: Taihu
01:57, yellon
Link
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
stat4u
zBLOGowani.pl