Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
wtorek, 06 lutego 2018
Komitet organizacyjny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich w Tokio 2020 ogłosił w ubiegłą sobotę (3 lutego 2018 r.), że Międzynarodowy Komitet Olimpijski zatwierdził trasę rozgrywania konkurencji chodu sportowego podczas zbliżających się igrzysk w Tokio.

08:32, yellon
Link
niedziela, 07 stycznia 2018
Ostatnio nie pisałem nic nowego, ponieważ miałem ku temu powody. Z jednej strony nie mogłem pisać o treningu, bo nie mogłem trenować. Z drugiej zaś strony zacząłem pisać swoją pierwszą książkę, co pochłania większość mojego czasu, o czym w skrócie napiszę poniżej.

12:29, yellon
Link
poniedziałek, 27 listopada 2017
Tradycyjnie co jakiś czas podrzucam info, gdzie znajdziecie moje kolejne artykuły i o czym tam sobie teraz piszę. Byłem w Zakopanem przez ostatnie 2 tygodnie, a niebawem czeka mnie kolejnych kilka spraw, ale staram się nie zaniedbywać pisania i na pewno wkrótce gdzieś moje kolejne teksty się pojawią. A jak tylko znajdę trochę więcej czasu to i na blogu napiszę coś więcej, bo ostatnio zaniedbany stał się. Ale wróćmy do artykułów.
wtorek, 24 października 2017
Pod koniec września wystartowałem w ostatnich zawodach w tym sezonie – czterodniowym wyścigu dookoła jeziora Taihu. Później zaplanowałem dość aktywne roztrenowanie, kiedy odpocząłem po trudach poprzedniego sezonu i powoli wracam do treningów (i przy okazji blogowania).

Tagi: Taihu
01:57, yellon
Link
poniedziałek, 04 września 2017
Co jakiś czas przypominam ostatnie artykuły, które udało mi się opublikować w prasie i w internecie. Dzięki temu sam mam świadomość, jak idzie moje pisanie, a i Wam mam okazję zaprezentować miejsca, gdzie moje teksty można znaleźć. Ostatnie takie podsumowanie pisałem w grudniu, więc trochę się tego uzbierało.
niedziela, 03 września 2017
Nadszedł czas, abym napisał kilka słów o chodzie na mistrzostwach świata i moim tam występie. Wychodzi to z niemałym opóźnieniem, ale prowadzenie bloga jest dla mnie dodatkowym i nieszkodliwym hobby (prowadzonym po godzinach), więc czasem i tak bywa. Oto moje podsumowanie.
piątek, 25 sierpnia 2017
Na mistrzostwach świata w Londynie polscy lekkoatleci wiele razy startowali jak uskrzydleni. Pośród wysokich oczekiwań spektakularne sukcesy przeplatane były przez dramaty pokonanych. W końcu na tym polega piękno sportu, że oczekujemy zwycięstw, ale po cichu liczymy na nieoczekiwane rozstrzygnięcia. W Zjednoczonym Królestwie sportu, stadion olimpijski przypominał kipiący emocjami kocioł, w którym zadziało się wszystko, co mogło się wydarzyć.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 46
stat4u
zBLOGowani.pl