Moje nieustanne poszukiwanie Olimpijskiego szlaku
Blog > Komentarze do wpisu

Artykuły

Po raz kolejny przedstawiam listę moich najnowszych artykułów, gdyby ktoś był nimi zainteresowany, to zapraszam do lektury.

 

Na portalu bieganie.pl ukazały się niedawno moje artykuły na temat:

- Jak sauna i treningi w cieple mogą poprawiać Wasze wyniki? Więcej na ten temat znajdziecie w tym materiale. 

Czy kilka treningów w cieple albo w saunie może poprawiać wyniki? Dowiesz się tutaj. (fot. bieganie.pl)

- Kolejny artykuł na temat głośnej afery dopingowej w IAAF. Okazuje się, że działacze IAAF wiedzieli o dopingu w Rosji już 6 lat temu. Więcej tutaj.

W magazynie Bieganie znajdują się moje dwa artykuły:

- "Kinaza kreatynowa - czy trening niszczy Twoje mięśnie?", w którym wyjaśniam, jak działa kinaza kreatynowa, czy warto ją badać i jak ta wiedza może nam pomóc w układaniu treningu. Artykuł na stronach 32-36. 

- W dziale "Okiem trenera" przepytuję Dariusza Kaczmarskiego, z którym miałem okazję  się spotkać w OPO w Spale pod koniec listopada. Bardzo ciekawa rozmowa. 

W magazynie Bieganie polecam również felieton mojego przyjaciela Kacpra Adama, który na ostatniej stronie opowiada o swoim treningu i przygotowaniach. 

Miesięcznik można nabyć w salonach prasowych, kioskach, Empikach w cenie 11zł, a w internecie plik PDF na czytniki, tablety, telefony lub na komputer za niewiele ponad 10zł można zamówić tutaj: http://www.nexto.pl/e-prasa/magazyn_bieganie_p85675.xml

Przypominam, że jest to numer styczeń-luty, więc następny dopiero w marcu. 

W Magazynie Trenera (numer styczeń-luty 2016) można znaleźć dwa moje materiały, a mianowicie:

- wywiad z Marcinem Nowakiem pt. "Tworzymy plan na cały rok",

Marcin Nowak i Lech Salamonowicz

- "Carlo Ancelotti skromny trener o wielkim apetycie (nie tylko na zwycięstwa)". Ancelotti to niezwykły trener, zarówno jeśli chodzi o osiągnięcia, jak i o niesamowite poczucie humoru oraz zamiłowanie do dobrego jedzenia. Trener, który w szatni zamiast krzyczeć na zawodników – opowiada im kawały. Jednocześnie człowiek, który pięciokrotnie wygrał Ligę Mistrzów (w tym 2 razy jako zawodnik). Oto właśnie Carlo Ancelotti. Kim jest i czym jeszcze wyróżnia się ten wesoły Włoch? O tym właśnie przeczytacie w najnowszym numerze Magazynu Trenera, który można znaleźć w salonach sieci Empik. Elektronicznie MT można nabyć tutaj: http://magazyntrenera.pl/prenumerata-czasopisma

Poprzednie podsumowania moich tekstów znajdziecie tutaj:

- Moje artykuły - grudzień 2015,

- Moje artykuły - listopad 2015,

Moje artykuły wrzesień 2015,

Moje teksty lipiec 2015,

Moje artykuły - maj 2015,

Moje artykuły - luty 2015.

niedziela, 17 stycznia 2016, yellon
Tagi: artykuły

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
stat4u
zBLOGowani.pl